MÖBLER / Bord / Soffbord 16958200

nr 1695 8200

Soffbord

hunters table. Bredd: 39+ 2x22, djup: 125 cm, höjd: 53 cm

Kondition: slitage, skador

Utrop:

500 kr

måndag 21 april 2025
kl 18:36:29