FURNITURE / Tables / Coffee table 9223286
nr 922 3286
COFFEE TABLE
björk, 1930-tal, dia 83, höjd: 63, krackeleringar.
björk, 1930-tal, dia 83, höjd: 63
Condition: krackeleringar
600
SEK 700
Monday November 3 2014
at 20:54:49
500 kr
150 kr
200 kr (Robot)
250 kr
300 kr (Robot)
350 kr
400 kr (Robot)
450 kr
500 kr (Robot)
600 kr