MÖBLER / Bord / Soffbord 6536193

nr 653 6193

Soffbord

50-tal, trä, tidningshylla, längd: 120, djup: 51, höjd: 56

Kondition: slitage, skador

Utrop:

100 kr

Såld:

300 kr

måndag 30 augusti 2010
kl 18:18:41