MÖBLER / Bord / Soffbord 16858073

nr 1685 8073

Soffbord

1940-tal, Rotfanér. Diameter: 80cm. Höjd: 54 cm

Kondition: slitage

Utrop:

500 kr

Såld:

600 kr

måndag 10 mars 2025
kl 20:56:24