MÖBLER / Bord / Soffbord 14409312
nr 1440 9312
Soffbord
1950-tal, Mosaik. Bredd: 118, djup: 58 cm, höjd: 53 cm
Kondition: slitage, fläckar
Utrop:
600 kr
Såld:
150 kr
måndag 20 december 2021
kl 20:15:22
150 kr