MÖBLER / Bord / Soffbord 15175297

nr 1517 5297

Soffbord

1960-tal, mahogny, Rottinghylla. Bredd: 70 cm. Djup: 57 cm. Höjd: 50 cm

Kondition: slitage, skador

Utrop:

800 kr

Såld:

600 kr

måndag 23 januari 2023
kl 18:16:12

23/1 18:09:21 1      500 kr
23/1 18:11:12 2      Vinnande bud