MÖBLER / Soffor / Soffa 14204459

nr 1420 4459

Soffa

skinn, Chesterfield, Proveniens Hotel Diplomat, tidigt 1900-tal. Längd: 190

Utrop:

2.600 kr

Såld:

2.800 kr

måndag 27 september 2021
kl 19:41:05