MÖBLER / Soffor / Soffa 9344086
*
nr 934 4086
Soffa
"Neptunus 3", Åke Axelsson, Galleri stolen, svart skinn / teak, längd: 192
Kondition: slitage
Utrop:
3.000 kr
Såld:
2.200 kr
Sista tid för bud online:
måndag 12 januari 2015
kl 18:54:10
- Budhistorik
Tid
Kund
Bud
11/1 15:07:09
1
2.000 kr
12/1 18:49:10
2
Vinnande bud
- Specialauktion
12 jan
e-auktion
Årets första auktion innehåller en liten specialavdelning med 24 verk av Stockholmsfödda konstnären Stefan Tunedal. Tunedal är född 1959.
Läs mer om e-auktion
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: galleri stolen soffa soffor svart skinn teak teakmöbler trä åke axelsson
-
8428 Soffa
+ stolar, 3 delar, omkring 1900. Längd: 127 cm
Auktionen avslutas
i övermorgon
4 november kl 20:55
-
7325 Soffa
Carl Malmsten (1888-1972), Sverige. Brännstämplad...//
Auktionen avslutas
i övermorgon
4 november kl 19:54
-
8366 Soffa
Längd: 170 cm
Auktionen avslutas
i övermorgon
4 november kl 20:37
-
8231 Soffa
längd: 200 cm
Auktionen avslutas
i övermorgon
4 november kl 20:05
*
Soffa
Kondition: slitage
Läs mer om e-auktion
nr 934 4086
Soffa
"Neptunus 3", Åke Axelsson, Galleri stolen, svart skinn / teak, längd: 192
Kondition: slitage
Utrop: | 3.000 kr |
---|---|
Såld: | 2.200 kr |
Sista tid för bud online: |
måndag 12 januari 2015 |
- Budhistorik
Tid | Kund | Bud |
---|---|---|
11/1 15:07:09 | 1 | 2.000 kr |
12/1 18:49:10 | 2 | Vinnande bud |
- Specialauktion
12 jan
e-auktion
Ã…rets första auktion innehÃ¥ller en liten specialavdelning med 24 verk av Stockholmsfödda konstnären Stefan Tunedal. Tunedal är född 1959.Läs mer om e-auktion
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: galleri stolen soffa soffor svart skinn teak teakmöbler trä åke axelsson
-
8428 Soffa
+ stolar, 3 delar, omkring 1900. Längd: 127 cm
Auktionen avslutas
i övermorgon
4 november kl 20:55 -
7325 Soffa
Carl Malmsten (1888-1972), Sverige. Brännstämplad...//
Auktionen avslutas
i övermorgon
4 november kl 19:54 -
8366 Soffa
Längd: 170 cm
Auktionen avslutas
i övermorgon
4 november kl 20:37
-
8231 Soffa
längd: 200 cm
Auktionen avslutas
i övermorgon
4 november kl 20:05