FURNITURE / Sofas / Sofa 15774280
nr 1577 4280
SOFA
leather, 3-sits. Length: 185 ca, wear, damages.
Läder, 3-sits. Längd: 185 ca
Condition: slitage, skador
800
SEK 150
Monday November 13 2023
at 20:52:44
12/11 03:37:32
100 kr
13/11 13:20:54