MÖBLER / Soffor / Soffa 14177331

nr 1417 7331

Soffa

klädd i Bakertyg, "Stensöta". Längd: 225. Djup: 100 cm

Kondition: slitage, skador, hål i tyg, blekt

Utrop:

2.000 kr

Såld:

100 kr

måndag 6 september 2021
kl 19:26:46