FURNITURE / Sofas / Sofa 11119518
nr 1111 9518
SOFA
Gustavian style, length: 183 cm, wear, damages.
Gustaviansk stil, längd: 183 cm
Condition: slitage, skador
800
SEK 100
Monday May 29 2017
at 19:19:30
27/5 10:59:34
Den Gustavianska stilen