MÖBLER / Soffor / Soffa 10423572
nr 1042 3572
Soffa
+ gardiner 2 st, William Morris 'Golden Lily', 2-sits
Kondition: Slitage / skador i hörnorna
Utrop:
1.500 kr
Såld:
300 kr
måndag 6 juni 2016
kl 20:04:31
31/5 21:15:42
Soffa
nr 1042 3572
Soffa
Utrop: | 1.500 kr |
Såld: | 300 kr |
måndag 6 juni 2016 |
31/5 21:15:42 | 1 | Vinnande bud |