FURNITURE / Sofas / Soffa / dagbädd 10827334
nr 1082 7334
Soffa / dagbädd
Fällbara sidor, length: 170 cm, wear, damages.
Fällbara sidor, längd: 170 cm
Condition: slitage, skador
800
SEK 150
Monday January 9 2017
at 20:47:22
100 kr