FURNITURE / Sofas / Sofa 16913293
nr 1691 3293
Carl Malmsten
(1888-1972), Sverige
Carl Malmsten (1888-1972), Sweden. Length: 200 ca, wear, damages.
SOFA, Längd: 200 ca
Condition: slitage, skador
SEK 100
Monday Mars 31 2025
at 19:43:54
28/3 16:21:22