FURNITURE / Sofas / Sofa 13693552

nr 1369 3552

SOFA

length: 160cm, wear, damages.

Längd: 160cm

Condition: slitage, skador

800

SEK 300

Monday December 21 2020
at 18:04:10

18/12 16:48:46 1      Vinnande bud