GLAS OCH KERAMIK / Keramik och porslin / Sockel 1868017
nr 186 8017
Sockel
Meissen, 1700-tal, (Tillverkningsskador), H15
Utrop:
500 kr
Såld:
550 kr
måndag 21 oktober 2002
kl 18:00:00