GLASS & CERAMICS / Glass / Snapsglas 5508119

nr 550 8119

Snapsglas

Lenght: ()

6 st, 1800-tal, olika modeller

Condition: nagg

100

SEK 300

Monday November 3 2008
at 16:19:28