FURNITURE / Tables / Gate-leg table 12667567

nr 1266 7567

GATE-LEG TABLE

length: 39-177 cm. Width: 105 cm, height: 80 cm, slitage och skador.

Bredd: 39-177 cm. Djup: 105 cm. Höjd: 80 cm

Condition: slitage och skador, löst stödben

1000

SEK 1300

Monday July 29 2019
at 19:52:17