MÖBLER / Bord / Slagbord 13714506

nr 1371 4506

Slagbord

Furu, 1800-tal, Bredd: 103 cm. Djup: 45cm, 2x70 cm, höjd: 76 cm

Kondition: slitage, skador

Utrop:

2.000 kr

Såld:

5.000 kr

måndag 11 januari 2021
kl 19:58:07