MÖBLER / Bord / Slagbord 9704135
nr 970 4135
Slagbord
Furu
Kondition: slitage, skador
Utrop:
800 kr
Såld:
400 kr
måndag 13 juli 2015
kl 18:38:40
350 kr
200 kr
250 kr (Budbetjänt)
300 kr
350 kr (Budbetjänt)