MÖBLER / Bord / Slagbord 14808540

nr 1480 8540

Slagbord

DDR, Tyskland. Bredd: 30 + 2x60, djup: 90 cm, höjd: 76 cm

Kondition: slitage, skador

Utrop:

600 kr

Såld:

100 kr

måndag 1 augusti 2022
kl 18:12:54

1/8 15:11:53 1      Vinnande bud