FURNITURE / Tables / Gate-leg table 6481461

nr 648 1461

GATE-LEG TABLE

20th century, stained pine, length. 178, width: 90 D75, wear.

1900-tal, betsad furu, längd. 178, djup: 90 D75

Condition: slitage

100

SEK 250

Monday July 19 2010
at 17:39:05