MÖBLER / Bord / Slagbord 15758284

nr 1575 8284

Slagbord

1800-tal. Bredd: 30+ 2x67, djup: 103 cm, höjd: 77 cm

Kondition: slitage, skador

Utrop:

700 kr

Såld:

700 kr

måndag 30 oktober 2023
kl 20:38:16