MISCELLANEOUS / Miscellaneous / Släde 7607077

nr 760 7077

Släde

19th century, length: 170 ca, wear.

1800-tal, längd: 170 ca

Condition: slitage

5000

SEK 4000

Monday May 28 2012
at 10:45:06

  • Klassiska