ÖVRIGT / Diverse / Släde 7607077
nr 760 7077
Släde
1800-tal, längd: 170 ca
Kondition: slitage
Utrop:
5.000 kr
Såld:
4.000 kr
måndag 28 maj 2012
kl 10:45:06
- Klassiska