MISCELLANEOUS / Miscellaneous / Släde 8113030

nr 811 3030

Släde

19th century, length: 170 ca, wear.

1800-tal, längd: 170 ca

Condition: slitage

4000

SEK 3000

Monday February 25 2013
at 19:49:13

24/2 20:40:21 1      Vinnande bud

  • Klassiska