GLAS OCH KERAMIK / Konstglas / Skulptur 17372020

nr 1737 2020

Björn Ekegren

(f. 1955), Sverige

Skulptur, Signerad, numrerad 32/295, Kvinna, träsockel. Längd: 9 cm. Djup: 5,5 cm, höjd: 16,5 cm

Björn Ekegren, svensk målare, grafiker, skulptör och glaskonstnär, född 1955.

Utrop:

500 kr

Såld:

250 kr

måndag 3 november 2025
kl 19:56:44

Björn Ekegren

Läs mer om Björn Ekegren