KONST / Skulptur & konsthantverk / Skulptur 17515183

nr 1751 5183

Anita Brusewitz-Hansson

(f. 1927)

Skulptur, Anita Brusewitz-Hansson (f. 1927), Signerad, daterad 7/20. - 86, bemålad terracotta, på träsockel. Höjd: 21 cm

Utrop:

500 kr

Såld:

500 kr

måndag 15 december 2025
kl 18:21:33