KONST / Skulptur & konsthantverk / Skulptur 16375118
nr 1637 5118
Anders Lindgren
(1933-2018), Sverige
Skulptur, Signerad, daterad -10, kantarell, bemålat trä. Längd: 23 cm. Höjd: 10 cm
Anders Lindgren, svensk målare född 1933 i Vimmerby, död 2018.
Utrop:
600 kr
Såld:
300 kr
måndag 26 augusti 2024
kl 19:42:29
26/8 13:55:59
Anders Lindgren
Läs mer om Anders Lindgren
Anders Lindgren
Läs mer om Anders Lindgren
nr 1637 5118
Anders Lindgren
(1933-2018), Sverige
| Utrop: | 600 kr |
| Såld: | 300 kr |
måndag 26 augusti 2024 |
| 26/8 13:55:59 | 1 | Vinnande bud |
Anders Lindgren