KONST / Skulptur & konsthantverk / Skulptur 16375118

nr 1637 5118

Anders Lindgren

(1933-2018), Sverige

Skulptur, Signerad, daterad -10, kantarell, bemålat trä. Längd: 23 cm. Höjd: 10 cm

Anders Lindgren, svensk målare född 1933 i Vimmerby, död 2018.

Utrop:

600 kr

Såld:

300 kr

måndag 26 augusti 2024
kl 19:42:29

26/8 13:55:59 1      Vinnande bud

Anders Lindgren

Läs mer om Anders Lindgren