nr 719 8558
Skrivbyrå
Tidigt 1900-tal, längd: 93, djup: 48, höjd: 110
Kondition: slitage
| Utrop: |
700 kr |
| Såld: |
400 kr |
måndag 10 oktober 2011 kl 19:43:34
| Tid |
Kund |
Bud |
150 kr
350 kr