MÖBLER / Byråar, sekretärer / Skrivbyrå 3077644

nr 307 7644

Skrivbyrå

1800-tal, Mahogny, L.108D.51H.92 (Fanerskador)

Utrop:

4.000 kr

Såld:

4.300 kr

måndag 29 mars 2004

27/3 15:06:49 1      4.200 kr
27/3 15:24:28 2      Vinnande bud