BELYSNING / Bordslampor / Skrivbordslampa 6616637

nr 661 6637

Skrivbordslampa

metall

Kondition: slitage, nagg på glaset

Utrop:

300 kr

Såld:

750 kr

måndag 11 oktober 2010
kl 18:29:19