BELYSNING / Bordslampor / Skrivbordslampa 6616637
nr 661 6637
Skrivbordslampa
metall
Kondition: slitage, nagg på glaset
Utrop:
300 kr
Såld:
750 kr
måndag 11 oktober 2010
kl 18:29:19
600 kr
400 kr
550 kr
700 kr
700 kr