MÖBLER / Bord / Skrivbord 10849404

nr 1084 9404

Skrivbord

Sent 1800-tal, Mahogny, längd: 120 cm, djup: 63 cm, höjd: 79 cm

Kondition: slitage, skador, saknar 1 ben

Utrop:

1.000 kr

Såld:

1.100 kr

måndag 23 januari 2017
kl 18:34:38