MÖBLER / Bord / Skrivbord 14456178
nr 1445 6178
Skrivbord
Rokokostil. Bredd: 135 cm. Djup: 73 cm, höjd: 73 cm
Kondition: slitage, skador, låst, saknar dekor
Utrop:
800 kr
Såld:
2.600 kr
måndag 31 januari 2022
kl 19:15:52
100 kr
1.000 kr
500 kr
600 kr (Budbetjänt)
700 kr
800 kr (Budbetjänt)
1.100 kr
6
1.300 kr
6
1.400 kr (Budbetjänt)
1.500 kr
6
1.600 kr (Budbetjänt)
2.000 kr
6
2.200 kr (Budbetjänt)
2.400 kr
6