MÖBLER / Bord / Skrivbord 4162143
nr 416 2143
Skrivbord
med schatull, mahogny, gustaviansk stil, längd: 147, djup: 70, höjd: 75 [skada; spricka; repa; nagg eller slitage]
Utrop:
1.000 kr
Såld:
1.500 kr
måndag 5 juni 2006
Den Gustavianska stilen