MÖBLER / Bord / Skrivbord 6972642
nr 697 2642
Skrivbord
med intarsia, längd: 87, djup: 44, höjd: 76 (fanerskador)
Utrop:
600 kr
Såld:
550 kr
måndag 16 maj 2011
kl 18:53:48
200 kr
300 kr
400 kr
500 kr