FURNITURE / Tables / Writing desk 9478269
nr 947 8269
WRITING DESK
mahogany, wear, damages.
Mahogny
Condition: slitage, skador
1000
SEK 300
Monday Mars 9 2015
at 20:06:08
100 kr
250 kr