MÖBLER / Bord / Skrivbord 14555186

nr 1455 5186

Skrivbord

mahogny. Bredd: 115, djup: 77 cm, höjd: 73 cm

Kondition: slitage, skador

måndag 21 mars 2022
kl 19:28:16