FURNITURE / Tables / Writing desk 5737395
nr 573 7395
WRITING DESK
Lenght: ()
Josef Frank No: 1022, längd: 130, djup: 60, höjd: 73
Condition: slitage, skador
6000
SEK 12200
Monday Mars 30 2009
at 16:00:00
5.000 kr
6.000 kr
7.000 kr
7.000 kr
7.500 kr
8.500 kr
hidden*