MÖBLER / Bord / Skrivbord 17132369

nr 1713 2369

Skrivbord

Göran Strand, Lelångs Möbelfabrik, 1950-tal, Teak, lådor / skåp / hylla. Bredd: 135 cm. Djup: 81 cm, höjd: 72 cm, nyckel

Kondition: slitage

Utrop:

2.000 kr

Såld:

2.600 kr

måndag 14 juli 2025
kl 19:48:53