MÖBLER / Bord / Skrivbord 16338202
nr 1633 8202
Skrivbord
England, Läderskiva. Bredd: 137 cm, djup: 77 cm, höjd: 77 cm, nyckel
Kondition: slitage, skador
Utrop:
800 kr
Såld:
300 kr
måndag 29 juli 2024
kl 19:35:36
28/7 12:16:18
29/7 17:13:09