MÖBLER / Bord / Skrivbord 12257285

nr 1225 7285

Skrivbord

England, Längd: 118 cm. Djup: 59cm, höjd: 79 cm

Kondition: slitage, skador

Utrop:

800 kr

Såld:

500 kr

måndag 17 december 2018
kl 19:56:36