MÖBLER / Bord / Skrivbord 7027194
nr 702 7194
Skrivbord
bonad björk, längd: 135, djup: 74, höjd: 78
Kondition: slitage, skador
Utrop:
300 kr
Såld:
550 kr
måndag 13 juni 2011
kl 17:55:11
150 kr
300 kr
500 kr