MÖBLER / Bord / Skrivbord 6478506
nr 647 8506
Skrivbord
Bemålat, två lådor längd: 95, djup: 62, höjd: 75
Kondition: slitage, skador
Utrop:
100 kr
Såld:
150 kr
måndag 5 juli 2010
kl 17:43:21
100 kr