MÖBLER / Bord / Skrivbord 6478506

nr 647 8506

Skrivbord

Bemålat, två lådor längd: 95, djup: 62, höjd: 75

Kondition: slitage, skador

Utrop:

100 kr

Såld:

150 kr

måndag 5 juli 2010
kl 17:43:21