FURNITURE / Tables / Writing desk 9724030
nr 972 4030
WRITING DESK
19th century, mahogany, length: 122 cm, width: 68 cm, height: 77 cm, wear.
1800-tal, Mahogny, längd: 122 cm, djup: 68 cm, höjd: 77 cm
Condition: slitage
2600
SEK 1500
Monday August 3 2015
at 18:51:04
1.000 kr
1.400 kr