FURNITURE / Tables / Writing desk 14114135
nr 1411 4135
WRITING DESK
1880s, painted, length: 112 cm. Width: 61 cm, height: 76 cm cm, wear. , key
1880-tal, bemålat, Bredd: 112 cm. Djup: 61 cm, höjd: 76 cm, nyckel
Condition: slitage
1000
SEK 1000
Monday August 16 2021
at 19:35:34
700 kr
900 kr