FURNITURE / Tables / Writing desk 8873568

nr 887 3568

WRITING DESK

1880s, length: 116, width: 73, height: 76, wear.

1880-tal, längd: 116, djup: 73, höjd: 76

Condition: slitage

1500

SEK 1100

Monday April 14 2014
at 19:33:20

14/4 14:51:17 1      1.000 kr
14/4 19:28:21 2      Vinnande bud