ÖVRIGT / Diverse / Skolplansch 17255345
nr 1725 5345
Skolplansch
Anatomisk, 83x155 cm
Kondition: slitage, skador
Utrop:
600 kr
Såld:
250 kr
måndag 22 september 2025
kl 20:15:07
100 kr
200 kr