MÖBLER / Byråar, sekretärer / Skänk 14034338
nr 1403 4338
Skänk
med spegelöverdel, omkring sekelskiftet 1900, mahogny. Bredd: 136, djup: 50 cm, höjd: 195 cm
Kondition: slitage, skador
Utrop:
700 kr
Såld:
300 kr
måndag 14 juni 2021
kl 20:13:23
14/6 16:40:31