MÖBLER / Byråar, sekretärer / Skänk 8939485
nr 893 9485
Skänk
1890-tal, längd: 104, djup: 48, höjd: 114
Kondition: slitage
Utrop:
1.000 kr
Såld:
1.200 kr
måndag 12 maj 2014
kl 19:54:26
12/5 17:38:23
12/5 18:45:36
1.200 kr