GLAS OCH KERAMIK / Glas / Skålfat 7674203
nr 767 4203
Skålfat
Tidigt 1900-tal, Dia30
Kondition: nagg, slitage
Utrop:
300 kr
Såld:
100 kr
måndag 16 juli 2012
kl 17:55:01
16/7 14:54:56
Skålfat
Kondition: nagg, slitage
nr 767 4203
Skålfat
Tidigt 1900-tal, Dia30
Kondition: nagg, slitage
| Utrop: | 300 kr |
| Såld: | 100 kr |
måndag 16 juli 2012 |
| 16/7 14:54:56 | 1 | Vinnande bud |